Yaz Sıcaklarından Etkilenmeyen Araçlar

Gelişmiş klima sistemleri ile yaz sıcaklarında rahat yolculuk yapmanızı sağlayacak araçlar hangileri?. Hangi araçlarda ne tip klimalar mevcut ve en rahat edeceğiniz araç hangisi?. Tüm soruların cevapları burada!.Volkswagen Passat

3 bölgeli tam otomatik klima sistemi "Klimatronik" ile yaz sıcaklarına konforlu bir yolculuk sunuyor. Bu özelliği ile Passat yaz sıcaklarından etkilenmeyen arabalar listemize girmeyi başarıyor. Konforlu ve ferah bir yolculuk için güzel alternatiflerden biri olan Volkswagen Passat ile uzun yollar dert olmaktan çıkıyor.

Hyundai Elentra

Manuel yada çift bölgeli otomatik klima sistemi ile yaz aylarında bunaltan sıcaklar sorun olmaktan çıkıyor. Size de keyifli bir yolculuğa çıkmak kalıyor. Çift bölgeli klima sistemi yolculuklarda konfor ve rahatlık için tasarlanmış olan Hyundai Elantra ile yolculuk bir başka güzel. Gerek ailenizle piknik gerek arkadaşlarınızla güzel bir hafta sonu tatili, sıcak yaz günlerinde içinizi serinleten bir araç Hyundai Elentra.  

Hyundai i20

i20'de kontrol tamamen sizde... Aracınızın içerisindeki havayı standart olarak sunulan manuel klima ile dilediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz. i20, sıcak yaz günlerinde sizi serinletirken, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak.Hyundai i20 de sıcaktan etkilenmeyen araçlarımızdan.

Diğer Haberler & Kampanyalar

14 Ağustos 2018

Sıcaklardan Etkilenmemek için Hangi Renk Araçlar Seçilmeli?

Sıcak yaz günlerinde güneşin altında aracını bırakmak zorunda kalmış olan s&uum

Haber
10 Ağustos 2018

Klima Aracın Yakıt Tüketimini Nasıl Etkiler?

70km üzerindeki hızlarda klima kullanmak cam açmaya göre daha ekonomiktir. Klim

Haber
HEMEN ARA